IMG 4521Naladit se na vánoční atmosféru mohli všichni, kteří 3.12 v 16.00h. dorazili k Obecnímu sklepu, kde proběhlo tradiční rozsvícení vánočního stromu tentokrát i s mikulášskou nadílkou.

První adventní neděli zahájil pan starosta krátkým proslovem  a poté společně s otcem Marianem z Louky zapálili první adventní svíčku na adventním věnci. S kulturním programem vystoupily děti z Mš Suchohrdly se svým svatomartinským vystoupením a pěvecký sbor ze Zš Suchohrdly. Po vystoupení, se slavnostně rozsvítil vánoční strom a poté jsme očekávali příjezd Lucifera  a jeho čertovské peklo, které i letos sklidilo velký úspěch. Děti byly váženi na pekelné váze a za odměnu dostaly od čertů balíček s nadílkou. První adventní neděle byla ukončena krásným ohňostrojem.

Adventní neděli doplnil také vánoční jarmark, kde si návštěvníci mohli zakoupit svíčky, věnce, vánoční ozdoby, na zahřátí byl připraven pro dospělé svařák a pro děti čaj.

Děkujeme všem, kteří se na programu podíleli, děkujeme rodině Kolkově za věnování vánočního stromu, panu Františku Kuchařovi za přípravu čertovského pekla a Pomoně Těšetice a.s za darování jablíček do balíčků pro děti.

fotografie zde