PC177689V neděli 17.12., tedy stříbrnou adventní neděli, se v Obecním sklepě konal vánoční koncert. Před samotným koncertem pan ředitel ze Základní školy Suchohrdly přivítal občany, řekl několik slov a paní ředitelka z Mateřské školy Suchohrdly  zapálila třetí adventní svíčku. Koncerty jsme letos uspořádali dva. Jako první vystoupil folklorní soubor CM Vinohrádek pod vedením Zbyňka Súkupa, koncert si připravily speciálně na vystoupení v našem Obecním sklepě. Další koncert začal v 17.00h a vystoupily tři rodiny z Čížova se svým adventním koncertem. Vystoupily jak dospělí, tak i děti a příjemně nás naladili na příchod vánoc. Občané měli možnost se zahřát svařákem nebo čajem, který připravil Pavel Štancl a jeho manželka. Děkujeme všem účinkujícím za příjemně prožitou třetí adventní neděli a za občerstvení Pavlu Štanclovi.

Fotografie zde