Suchohrdly

Oficiální stránky obce

 

2018 01 06 turnaj Dolní CerekevRok 2018 zahájili mladší žáci TJ Suchohrdly (roč.2005 a mladší) opět sympatickým výkonem na velmi dobře obsazeném halovém turnaji v Dolní Cerekvi , kde za účasti dalších 6 týmů si vedli velmi dobře (2x výhra, 2x remíza, 2x prohra). První zápas sice prohráli (byť byli lepším týmem), avšak v dalších třech zápasech podali velmi dobré výkony a dokázali tak zahrát rovnocenný zápas i s takovým týmem, jako je FŠ Třebíč, jež všechny zápasy na turnaji suverénně vyhrála, pouze naši chlapci s nimi dokázali remizovat.

Bohužel po delší přestávce přišla únava a chlapci tak v předposledním zápase proti TJ Jiskře Měřín sice  ještě vyhráli (byť byli horším týmem), avšak poslední zápas proti FC Svratka Brno již absolutně fyzicky nezvládli a zaslouženě vysoko prohráli.

I přesto svým výkonem chlapci opět zanechali dobré jméno našeho oddílu v tomto kraji.

TJ Ježek Rantířov – TJ Suchohrdly             3 : 1       (Žižka)

TJ Slavoj Třešť  – TJ Suchohrdly 2 : 2       (Fila, Žižka)

SK FŠ Třebíč „05“  –  TJ Suchohrdly          1 : 1       (Žižka)

TJ Sokol Dobšice  –  TJ Suchohrdly            0 : 3       (Žižka, Březina Vít, Skoupý)

TJ Jiskra Měřín  – TJ Suchohrdly                1 : 3       (Skoupý 2x, Březina Marek)

FC Svratka Brno „05“ –  TJ Suchohrdly    6 : 2       (Březina Vít 2x)

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Krčál Adam – Žižka David, Olej Tomáš, Toufar Tomáš, Teleki Ondřej, Březina Marek, Březina Vít, Fila Martin, Spoupý Josef, Štrombach Michal,

Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Štancl