bdf3dad6627608f8166c08a2c8aae29e.0Druhou adventní neděli jsme strávili opět u obecního sklepa, ale tentokrát bylo pro návštěvníky připraveno čertovské peklo. Druhou svíci na adventním věnci nám zapálili zapálili místostarostové obce a pak už jsme jen očekávali příchod nejvyššího pekelníka Lucifera. Ten s sebou odnesl do pekla jednu hříšnou duši, kterou čekala náprava a všechny pekelníky čertovská zkouška. Naštěstí hříšnou duši zachránil Milukáš a všechny přítomné děti, po zvážení na pekelné váze, obdaroval nadílkou. Ti kteří se do sklepa nedostali, mohli sledovat video projekci nahoře u obecního sklepa. Na závěr večera, jste mohli shlédnout překrásný ohňostroj.

Velké poděkování patří panu Františku Kuchařovi a všem pekelníkům,  za přípravu čertovského pekla a Mikuláši za záchranu hříšných duší. Děkuji Dýkejovi za zvuk a projekci, firmě Starnet za propůjčení internetu, paní Lučzewské za pomoc při chystání balíčků, Pomoně Těšetice a.s za darování jablíček a Kinderweltu za sladkost do balíčků pro děti.

foto zde