IMG 9577

V sobotu dne 1.12.2018 proběhla na bowlingu ve Znojmě „ukončená“ podzimní části fotbalové sezony mladších a starších žáků TJ Suchohrdly za účasti trenérů Jiřího Žižky, Petra Štancla, Michala Albrechta a starosty obce Pavla Telekiho.

Díky vstřícnosti Ing.Dalibora Šafáře ze Suchohrdel, který nám zajistil sponzoringem hodinový pronájem všech čtyř drah, si tak chlapci mohli zahrát (stejně jako vloni ) turnaj v bowlingu. Před zahájením turnaje však nejdříve proběhlo ústy trenérů zhodnocení podzimní části fotbalové sezony a poděkování chlapcům za velmi dobré výkony. Po tomto zhodnocení se ujal slova i starosta obce Pavel Teleki, který rovněž poděkoval chlapcům za velmi sympatické výkony v podzimní části sezóny.

Dále poděkoval chlapcům, kteří se zúčastnili turnajů za výběr okresního fotbalového svazu Znojmo (David Žižka, Adam Lorenc, Adam Rolník a Šimon Malina), za vzornou reprezentaci oddílu TJ Suchohrdly a naší obce, přičemž jim předal děkovný diplom a poukázku na     nákup kopaček v hodnotě 500,-Kč.    Závěrem předal všem menší          mikulášskou nadílku, popřál mnoho    sportovních úspěchů do dalšího  období a krásné prožití nadcházejících svátků.  Následně proběhl vlastní turnaj v bowlingu, po kterém taky došlo i na vyhodnocení družstev a jednotlivců. Celé odpoledne tak proběhlo ve velmi přátelské atmosféře.

Závěrem bych chtěl ještě jednou poděkovat za vstřícnost a sponzoring Ing.Daliboru Šafářovi.

Více foto zde