otevřeníPoslední prázdninový pátek ve dvě hodiny odpoledne proběhlo slavnostní otevření nové tělocvičny ZŠ Suchohrdly a při této příležitosti byla nová budova široké veřejnosti zpřístupněna.

Zahájení se ujal starosta obce Suchohrdly Pavel Teleki „Věřím, že nová tělocvična bude sloužit nejen žákům základní školy, ale uplatnění tu najdou i ostatní sportovní nadšenci“.

Poté pan starosta se zástupcem školy Mgr. Renatou Chalabalovou slavnostně přestřihli pásku. Přístavba nové tělocvičny byla zahájena v létě 2018 a letos v srpnu úspěšně dokončena. Stavba vyšla téměř na 17 mil. a veškeré náklady byly hrazeny z vlastních zdrojů obce bez dotačních titulů.

V budově se nachází jeden sál s bezbariérovým přístupem a kapacitou cca 65 míst. Dále jsou k dispozici šatny, toalety a sprchy pro muže a ženy. Tělocvična je vybavena pro sporty typu nohejbal, volejbal, badminton, basketball, různá pohybová cvičení – jóga, zumba, gymnastika... Prostory je možné zapůjčit dle ceníku. Více informací naleznete na webových stránkách školy www.zssuchohrdly.cz