Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

V pátek 1.11. se v naši obci opět konal lampionový průvod. Děti s lampiony dorazily v doprovodu rodičů k základní škole. Po setmění průvod vyrazil ulicemi Znojemská, Brněnská, Akátová, Na Hájku až na fotbalové hřiště, kde byla připravena dýňová stezka. Celé procesí tak prošlo krásně vyzdobenou cestou na jejímž konci čekala paní Dýně a rozdávala sušenky, které napekly členky ČSŽ. Bylo připraveno občerstvení v podobě špekáčku a čaje. Rodiče se mohli zahřát svařeným vínem. Děti si zadováděly na hřišti, ostatní se zahřívali u praskajícího ohně a užívali si příjemné podzimní chvilky.

Každý rok zájem z vaší strany o tuto akci stoupá, za což vám velice děkujeme, protože ať už Lampionový průvod nebo jakoukoliv jinou akci děláme jen a jen pro vás. Já si nedovoluji ani odhadnout kolik se vás letos lampionového průvodu zúčastnilo, ale bylo vás hodně.:-)

V závěru děkuji všem, kteří pomohli s organizací, především pracovnicím z OÚ a ostatním dobrovolníkům za dlabání dýní. Veliké poděkování patří našim hasičům za zajištění bezpečnosti během akce. Těšíme se zase na příští rok.

Obec Suchohrdly

Těšetická 114, 669 02 Suchohrdly