Suchohrdly

Oficiální stránky obce

V sobotu 22.6.2019 se na hřišti v Hrádku konal turnaj starších žáků za účasti mužstev Dobšic, Hevlína, Hrádku A, Hrádku B a Suchohrdel. Turnaj se tak hrál systémem každý s každým 1x25 minut na polovinu hřiště v počtu hráčů 7+1.2019 06 22 Turnaj Hrádek malé

Naši chlapci turnaj zaslouženě vyhráli, když ani v jednom zápase nenašli přemožitele a ukončili tak velmi dobrou sezonu 2018-2019. Navíc náš hráč Adam Lorenc byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

Výsledky našeho týmu:

Hevlín  – TJ Suchohrdly                       0 : 3       (Lorenc 2x, Rozsypal)

Dobšice  – TJ Suchohrdly                     1 : 6       (Lorenc 2x, Skoupý 2x, Žižka, Březina Vít)

Hrádek B  –  TJ Suchohrdly                  0 : 1       (Rozsypal)

Hrádek A  –  TJ Suchohrdly                  0 : 1       (Žižka)

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Krčál Adam – Žižka David, Teleki Ondřej, Březina Marek, Březina Vít, Rozsypal Matěj, Lorenc Adam, Doležal Lukáš, Thanh Vinh Nguyen That, Novotný Luboš, Hevera Tomáš, Skoupý Josef

Za předvedené výkony chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka Jiří, Štancl Petr


2

V neděli 3.2.2019 se konal ve Znojmě halový turnaj mladších žáků pořádaný okresním fotbalovým svazem Znojmo za účasti mužstev Tasovic, Dobšic, 1.SC Znojmo, Mramotic, Olbramovic, Šanova, FK Znojmo-dívky a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým 1x14 minut.

Naši chlapci byli vylosováni do skupiny s týmy Tasovic (vítěz celého turnaje), FK Znojmo-dívky a Mramotic.

Chlapci hned v prvním zápase ve skupině remizovali s mladšími žáky z Mramotic 2:2 (branky Skoupý, Fila). Ve druhém zápase s žáky z Tasovic ( pozdějším vítězem celého turnaje) prohráli 2:5 (branky Novák, Hevera T.) a v posledním zápase ve skupině již suverénně porazili tým FK Znojmo-dívky 4:0 (branky Hevera T. 2x, Skoupý, Novotný). Tímto zápasem si tak potvrdili druhé místo ve skupině a v boji o 3 místo se utkali s týmem Dobšic, se kterými nakonec prohráli 1:3 (branka Novák).

Pozn.:

O 1.místo Tasovice – 1.SC Znojmo  1:1 (3:2 na pokutové kopy)

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Gašparová Karolína – Fila Martin, Albrecht Tomáš, Skoupý Josef, Pražan Tadeáš, Novák David, Hevera Tomáš, Novotný Luboš

Trenéři: Dúcký, Albrecht

Za TJ Suchohrdly  Ing.Jiří Žižka

2019 01 05 Turnaj Dolní CerekevRok 2019 zahájili starší žáci TJ Suchohrdly (roč.2005 a mladší) opět sympatickým výkonem na halovém turnaji v Dolní Cerekvi, kde za účasti dalších 6 týmů si vedli velmi dobře a všechny zápasy vyhráli. Nutno podotknout, že naši chlapci byli tentokrát v roli mírného favorita, neboť ostatní týmy na tomto turnaji měly chlapce ročníku 2006 a mladší. Nejdramatičtější a nejhezčí zápas turnaje naši chlapci odehráli s týmem TJ Sokol Brtnice, kdy nejdříve prohrávali 0:2, ale nakonec zápas otočili a vyhráli 4:3.

1.FC Batelov  – TJ Suchohrdly             0 : 1       (Žižka)

TJ Rantířov B  – TJ Suchohrdly            0 : 1       (Rolník)

FC Chotěboř  –  TJ Suchohrdly            0 : 2       (Žižka, Březina Vít)

TJ Sokol Brtnice  –  TJ Suchohrdly      3 : 4       (Žižka, Březina Vít, Rolník, Mikula)

TJ Rantířov A  – TJ Suchohrdly            0 : 2       (Žižka, Rozsypal)

FC Boca Chotěboř  – TJ Suchohrdly    0 : 3       (Žižka, Rozsypal, Rolník)

Tímto výkonem chlapci opět zanechali dobré jméno našeho oddílu v tomto kraji.

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Krčál Adam – Žižka David, Olej Tomáš, Březina Marek, Březina Vít, Rozsypal Matěj, Malina Šimon, Rolník Adam, Lorenc Adam, Mikula Tomáš, Doležal Lukáš

Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Štancl

IMG 9577

   V sobotu dne 1.12.2018 proběhla na bowlingu ve Znojmě „ukončená“ podzimní části fotbalové sezony mladších a starších žáků TJ Suchohrdly za účasti trenérů Jiřího Žižky, Petra Štancla, Michala Albrechta a starosty obce Pavla Telekiho.

Díky vstřícnosti Ing.Dalibora Šafáře ze Suchohrdel, který nám zajistil sponzoringem hodinový pronájem všech čtyř drah, si tak chlapci mohli zahrát (stejně jako vloni ) turnaj v bowlingu. Před zahájením turnaje však nejdříve proběhlo ústy trenérů zhodnocení podzimní části fotbalové sezony a poděkování chlapcům za velmi dobré výkony. Po tomto zhodnocení se ujal slova i starosta obce Pavel Teleki, který rovněž poděkoval chlapcům za velmi sympatické výkony v podzimní části sezóny.

Dále poděkoval chlapcům, kteří se zúčastnili turnajů za výběr okresního fotbalového svazu Znojmo (David Žižka, Adam Lorenc, Adam Rolník a Šimon Malina), za vzornou reprezentaci oddílu TJ Suchohrdly a naší obce, přičemž jim předal děkovný diplom a poukázku na     nákup kopaček v hodnotě 500,-Kč.    Závěrem předal všem menší          mikulášskou nadílku, popřál mnoho    sportovních úspěchů do dalšího  období a krásné prožití nadcházejících svátků.  Následně proběhl vlastní turnaj v bowlingu, po kterém taky došlo i na vyhodnocení družstev a jednotlivců. Celé odpoledne tak proběhlo ve velmi přátelské atmosféře.

Závěrem bych chtěl ještě jednou poděkovat za vstřícnost a sponzoring Ing.Daliboru Šafářovi.

Více foto zde

V neděli 21.1.2018 se konal ve Znojmě halový turnaj mladších žáků pořádaný okresním fotbalovým svazem Znojmo za účasti mužstev Dobšic, Hrušovan, Práčí, Hevlína, Mramotic, Blížkovic, Hrádku a Suchohrdel.

2018 01 21 Turnaj OFS Znojmo

Turnaj se tak hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým 1x14 minut.

Naši chlapci byli, jak se později ukázalo, vylosováni do těžší skupiny s týmy Dobšic, Hrušovan a Práčí, přesto však ve skupině neokusili hořkost porážky.

Chlapci hned v prvním zápase ve skupině remizovali s mladšími žáky z Dobšic 1:1 (branka Koryťák).

Ve druhém zápase s žáky z Hrušovan vyhráli zaslouženě 2:0 (branky Žižka 2x) a v posledním zápase ve skupině již suverénně porazili Práče 4:0 (branky Žižka 2x, Skoupý 2x).

Tímto zápasem si tak potvrdili první místo ve skupině a ve finále se utkali s týmem Hrádku.

V tomto zápase chlapci po nevydařeném začátku nakonec prohráli 3:0 a skončili tak na celkovém druhém místě. Chlapci tak mohou jen litovat dvou rychlých gólů v úvodu zápasu, kdy pak sice hru vyrovnali, ale nakonec při velké snaze o srovnání výsledku dostali těsně před koncem rozhodující třetí gól.

I přesto předvedeným výkonem chlapci nezklamali a svým druhým místem opět zanechali dobré jméno našeho oddílu na tomto turnaji.

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Krčál Adam – Žižka David, Olej Tomáš, Teleki Ondřej, Malina Šimon, Koryťák Vojtěch, Spoupý Josef, Grois Roman,

Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Mrňa, Štancl

Za TJ Suchohrdly  Ing.Jiří Žižka

2017 10 12 OFS 2005Dne 12.10.2017 se v Rakvicích (okres Břeclav) konal meziokresní turnaj mladších žáků O pohár předsedy JmKFS.

Hráči výběru OFS Znojmo ročník 2005 obsadili na tomto turnaji třetí místo, když nejdříve prohráli s OFS Břeclav 0:1, s OFS Hodonín vyhráli 3:1 a v posledním zápase prohráli s MěFS Brno 1:3. 

Výběr OFS Znojmo z našeho oddílu TJ Suchohrdly reprezentovali hráči David Žižka (brankář), Marek Březina a David Novák.

Tito hráči se rovněž zúčastnili dne 3.10.2017 s výběrem OFS Znojmo mezinárodního turnaje výběrů OFS v Žebětíně, kde v deštivém počasí sice prohráli všechny tři zápasy (s MěFS Brno 1:3, s Měfs Bratislava 1:4, a s OFS Trnava 0:1), ale v každém zápase zanechali sympatický výkon.

Děkujeme tímto výše uvedeným hráčům za vzornou reprezentaci našeho oddílu TJ Suchohrdly.  

 

IMG 1804Tak jako v loni, i letos (celkově již počtvrté) uspořádala TJ Suchohrdly pod vedením trenérů mládeže p.Žižky, Mrni a Štancla ( a za pomoci mladých fotbalistů z mužstva chlapů Jiřího Žižky a Jakuba Kroupy), třídenní soustředění našich mladých fotbalových nadějí formou příměstského tábora. Soustředění, kterého se zúčastnilo 16 chlapců a jedné dívky ve věku 10 – 14 let, proběhlo ve dnech 23.- 25.srpna 2017. Tréninková část byla zahájena vždy v 9.00 hod krátkou rozcvičkou, poté již chlapci plnili různé tréninkové disciplíny jak na fyzickou kondici, tak na techniku s míčem. Rovněž tak probíhal speciální trénink brankářů, se kterým nám ochotně pomohl dnes již zkušený brankář z mužstva chlapů Jakub Kroupa. Mezi tréninkovými disciplínami měli chlapci samozřejmě prostor na lehkou svačinku a pitný režim, jenž byl v těchto slunečných dnech hodně důležitý. Od 12 do 14 hodin následovala polední pauza, ve které jsme měli společný oběd v prostorách kabin u hřiště, kam nám byl vždy dovezen oběd ze Znojma od firmy GATO production. Odpoledne (13.30 - 16.30 hod.) již probíhala lehčí tréninková cvičení a samozřejmě fotbal. Vzhledem k velmi pěknému počasí jsme v pátek  soustředění  ukončili  odpoledne (již tradičně)  návštěvou znojemského koupaliště, jež si chlapci dostatečně užili.

Za TJ Suchohrdly Ing.Jiří Žižka 

 

Fotografie zde

Hradek1V sobotu 24.6.2017 se na hřišti v Hrádku konal turnaj mladších žáků za účasti mužstev Tasovic, Troskotovic, Hevlína, Hrádku a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál systémem každý s každým 1x25 minut na polovinu hřiště v počtu hráčů 7+1.

Nutno podotknout, že turnaj se hrál za velkého vedra a velmi dobrou domácí organizací a atmosférou.

Hned v prvním zápase ve skupině nastoupili naši chlapci proti žákům z Tasovic (vítěz okresního přeboru).

Číst dál...

2017 06 18 Turnaj DobšiceV neděli 18.6.2017 se na hřišti v Dobšicích konal turnaj starších žáků o pohár starosty obce za účasti mužstev Dobšic, Šanova, FK Znojma a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál systémem každý s každým 2x20 minut na polovinu hřiště v počtu hráčů 7+1.

Hned v prvním zápase ve skupině nastoupili chlapci proti žákům FK Znojmo, které porazili suverénně 4:1 (branky Mrňa Radek 2, Minařík, Stehlík). Ve druhém zápase se Šanovem remizovali 3:3 (branky Jonáš 2, Pražan). V tomto zápase chlapci sice byli lepším týmem, ale remizovali po zbytečných chybách. V posledním zápase proti Dobšicím (byl to zápas o 1.místo) chlapci prohráli po dramatickém souboji 2:3 (branky Minařík, Jonáš) a skončili tak celkově na pěkném 2.místě.

Číst dál...

turnaj o pohar starosty obce suchohrdly 14 20170315 1005655457V sobotu 11.3.2017 se v Suchohrdlech v areálu na Hájku konal první turnaj starších přípravek na umělé trávě. Turnaje se účastnili hráči těchto mužstev: FK Aditeg-Dyjakovičky z.s.; 1.SC Znojmo FK-mládež; Tělovýchovná jednota Sokol Hrádek z.s. ; Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice a naše mužstvo. Samozřejmě jsme se obávali nestálosti počasí. Jsme rádi, že se počasí vydařilo a byl krásný sluneční den. Celý turnaj se hrál ve velmi sportovním duchu všech účastníků. Hrálo se 1x20 min. Dle soutěžních pravidel. Tady bych chtěl poděkovat pánům Filipu Holišovi a Romanu Auerovi, kteří turnaj posuzovali z pozice rozhodčích.Tento turnaj přilákal spoustu diváků a také nás přišel navštívit předseda OFS Znojmo pan Milan Večeřa. Našim borcům se moc nedařilo, ale trenéři, panové Štrombach a Auer, tento turnaj brali né kvůli vítězství, ale hlavně aby si kluci zahráli a oni aby zjistili, jaká byla zimní příprava a co klukům dala. A koncem mi dovolte poděkovat hlavně panu starostovi Paulovi, který celý turnaj zaštítil a přišel předat medaile všem účastníkům a poháry třem nejlepším mužstvům. Všechna mužstva ještě obdržela láhev dětských rychlých špuntů. Z pohledu pořadatele se celá akce vydařila a všichni byli spokojeni.

Nyní bych Vás chtěl seznámit s výsledky naších kluků.

Dyjakovičky – TJ Suchohrdly 4:0

Znojmo - TJ Suchohrdly 8:0

Hrádek - TJ Suchohrdly 6:1

TJ Suchohrdly - Blížkovice 1:2

Naše mužstvo obsadilo poslední místo v turnaji.

Za výkon na turnaji bych chtěl poděkovat všem hráčům a trenérům.

Předseda Miroslav Černý