Suchohrdly

Oficiální stránky obce

2019 01 05 Turnaj Dolní CerekevRok 2019 zahájili starší žáci TJ Suchohrdly (roč.2005 a mladší) opět sympatickým výkonem na halovém turnaji v Dolní Cerekvi, kde za účasti dalších 6 týmů si vedli velmi dobře a všechny zápasy vyhráli. Nutno podotknout, že naši chlapci byli tentokrát v roli mírného favorita, neboť ostatní týmy na tomto turnaji měly chlapce ročníku 2006 a mladší. Nejdramatičtější a nejhezčí zápas turnaje naši chlapci odehráli s týmem TJ Sokol Brtnice, kdy nejdříve prohrávali 0:2, ale nakonec zápas otočili a vyhráli 4:3.

1.FC Batelov  – TJ Suchohrdly             0 : 1       (Žižka)

TJ Rantířov B  – TJ Suchohrdly            0 : 1       (Rolník)

FC Chotěboř  –  TJ Suchohrdly            0 : 2       (Žižka, Březina Vít)

TJ Sokol Brtnice  –  TJ Suchohrdly      3 : 4       (Žižka, Březina Vít, Rolník, Mikula)

TJ Rantířov A  – TJ Suchohrdly            0 : 2       (Žižka, Rozsypal)

FC Boca Chotěboř  – TJ Suchohrdly    0 : 3       (Žižka, Rozsypal, Rolník)

Tímto výkonem chlapci opět zanechali dobré jméno našeho oddílu v tomto kraji.

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Krčál Adam – Žižka David, Olej Tomáš, Březina Marek, Březina Vít, Rozsypal Matěj, Malina Šimon, Rolník Adam, Lorenc Adam, Mikula Tomáš, Doležal Lukáš

Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Štancl

V neděli 21.1.2018 se konal ve Znojmě halový turnaj mladších žáků pořádaný okresním fotbalovým svazem Znojmo za účasti mužstev Dobšic, Hrušovan, Práčí, Hevlína, Mramotic, Blížkovic, Hrádku a Suchohrdel.

2018 01 21 Turnaj OFS Znojmo

Turnaj se tak hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým 1x14 minut.

Naši chlapci byli, jak se později ukázalo, vylosováni do těžší skupiny s týmy Dobšic, Hrušovan a Práčí, přesto však ve skupině neokusili hořkost porážky.

Chlapci hned v prvním zápase ve skupině remizovali s mladšími žáky z Dobšic 1:1 (branka Koryťák).

Ve druhém zápase s žáky z Hrušovan vyhráli zaslouženě 2:0 (branky Žižka 2x) a v posledním zápase ve skupině již suverénně porazili Práče 4:0 (branky Žižka 2x, Skoupý 2x).

Tímto zápasem si tak potvrdili první místo ve skupině a ve finále se utkali s týmem Hrádku.

V tomto zápase chlapci po nevydařeném začátku nakonec prohráli 3:0 a skončili tak na celkovém druhém místě. Chlapci tak mohou jen litovat dvou rychlých gólů v úvodu zápasu, kdy pak sice hru vyrovnali, ale nakonec při velké snaze o srovnání výsledku dostali těsně před koncem rozhodující třetí gól.

I přesto předvedeným výkonem chlapci nezklamali a svým druhým místem opět zanechali dobré jméno našeho oddílu na tomto turnaji.

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Krčál Adam – Žižka David, Olej Tomáš, Teleki Ondřej, Malina Šimon, Koryťák Vojtěch, Spoupý Josef, Grois Roman,

Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Mrňa, Štancl

Za TJ Suchohrdly  Ing.Jiří Žižka

2017 10 12 OFS 2005Dne 12.10.2017 se v Rakvicích (okres Břeclav) konal meziokresní turnaj mladších žáků O pohár předsedy JmKFS.

Hráči výběru OFS Znojmo ročník 2005 obsadili na tomto turnaji třetí místo, když nejdříve prohráli s OFS Břeclav 0:1, s OFS Hodonín vyhráli 3:1 a v posledním zápase prohráli s MěFS Brno 1:3. 

Výběr OFS Znojmo z našeho oddílu TJ Suchohrdly reprezentovali hráči David Žižka (brankář), Marek Březina a David Novák.

Tito hráči se rovněž zúčastnili dne 3.10.2017 s výběrem OFS Znojmo mezinárodního turnaje výběrů OFS v Žebětíně, kde v deštivém počasí sice prohráli všechny tři zápasy (s MěFS Brno 1:3, s Měfs Bratislava 1:4, a s OFS Trnava 0:1), ale v každém zápase zanechali sympatický výkon.

Děkujeme tímto výše uvedeným hráčům za vzornou reprezentaci našeho oddílu TJ Suchohrdly.  

 

IMG 1804Tak jako v loni, i letos (celkově již počtvrté) uspořádala TJ Suchohrdly pod vedením trenérů mládeže p.Žižky, Mrni a Štancla ( a za pomoci mladých fotbalistů z mužstva chlapů Jiřího Žižky a Jakuba Kroupy), třídenní soustředění našich mladých fotbalových nadějí formou příměstského tábora. Soustředění, kterého se zúčastnilo 16 chlapců a jedné dívky ve věku 10 – 14 let, proběhlo ve dnech 23.- 25.srpna 2017. Tréninková část byla zahájena vždy v 9.00 hod krátkou rozcvičkou, poté již chlapci plnili různé tréninkové disciplíny jak na fyzickou kondici, tak na techniku s míčem. Rovněž tak probíhal speciální trénink brankářů, se kterým nám ochotně pomohl dnes již zkušený brankář z mužstva chlapů Jakub Kroupa. Mezi tréninkovými disciplínami měli chlapci samozřejmě prostor na lehkou svačinku a pitný režim, jenž byl v těchto slunečných dnech hodně důležitý. Od 12 do 14 hodin následovala polední pauza, ve které jsme měli společný oběd v prostorách kabin u hřiště, kam nám byl vždy dovezen oběd ze Znojma od firmy GATO production. Odpoledne (13.30 - 16.30 hod.) již probíhala lehčí tréninková cvičení a samozřejmě fotbal. Vzhledem k velmi pěknému počasí jsme v pátek  soustředění  ukončili  odpoledne (již tradičně)  návštěvou znojemského koupaliště, jež si chlapci dostatečně užili.

Za TJ Suchohrdly Ing.Jiří Žižka 

 

Fotografie zde

Hradek1V sobotu 24.6.2017 se na hřišti v Hrádku konal turnaj mladších žáků za účasti mužstev Tasovic, Troskotovic, Hevlína, Hrádku a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál systémem každý s každým 1x25 minut na polovinu hřiště v počtu hráčů 7+1.

Nutno podotknout, že turnaj se hrál za velkého vedra a velmi dobrou domácí organizací a atmosférou.

Hned v prvním zápase ve skupině nastoupili naši chlapci proti žákům z Tasovic (vítěz okresního přeboru).

Číst dál...

2017 06 18 Turnaj DobšiceV neděli 18.6.2017 se na hřišti v Dobšicích konal turnaj starších žáků o pohár starosty obce za účasti mužstev Dobšic, Šanova, FK Znojma a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál systémem každý s každým 2x20 minut na polovinu hřiště v počtu hráčů 7+1.

Hned v prvním zápase ve skupině nastoupili chlapci proti žákům FK Znojmo, které porazili suverénně 4:1 (branky Mrňa Radek 2, Minařík, Stehlík). Ve druhém zápase se Šanovem remizovali 3:3 (branky Jonáš 2, Pražan). V tomto zápase chlapci sice byli lepším týmem, ale remizovali po zbytečných chybách. V posledním zápase proti Dobšicím (byl to zápas o 1.místo) chlapci prohráli po dramatickém souboji 2:3 (branky Minařík, Jonáš) a skončili tak celkově na pěkném 2.místě.

Číst dál...

turnaj o pohar starosty obce suchohrdly 14 20170315 1005655457V sobotu 11.3.2017 se v Suchohrdlech v areálu na Hájku konal první turnaj starších přípravek na umělé trávě. Turnaje se účastnili hráči těchto mužstev: FK Aditeg-Dyjakovičky z.s.; 1.SC Znojmo FK-mládež; Tělovýchovná jednota Sokol Hrádek z.s. ; Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice a naše mužstvo. Samozřejmě jsme se obávali nestálosti počasí. Jsme rádi, že se počasí vydařilo a byl krásný sluneční den. Celý turnaj se hrál ve velmi sportovním duchu všech účastníků. Hrálo se 1x20 min. Dle soutěžních pravidel. Tady bych chtěl poděkovat pánům Filipu Holišovi a Romanu Auerovi, kteří turnaj posuzovali z pozice rozhodčích.Tento turnaj přilákal spoustu diváků a také nás přišel navštívit předseda OFS Znojmo pan Milan Večeřa. Našim borcům se moc nedařilo, ale trenéři, panové Štrombach a Auer, tento turnaj brali né kvůli vítězství, ale hlavně aby si kluci zahráli a oni aby zjistili, jaká byla zimní příprava a co klukům dala. A koncem mi dovolte poděkovat hlavně panu starostovi Paulovi, který celý turnaj zaštítil a přišel předat medaile všem účastníkům a poháry třem nejlepším mužstvům. Všechna mužstva ještě obdržela láhev dětských rychlých špuntů. Z pohledu pořadatele se celá akce vydařila a všichni byli spokojeni.

Nyní bych Vás chtěl seznámit s výsledky naších kluků.

Dyjakovičky – TJ Suchohrdly 4:0

Znojmo - TJ Suchohrdly 8:0

Hrádek - TJ Suchohrdly 6:1

TJ Suchohrdly - Blížkovice 1:2

Naše mužstvo obsadilo poslední místo v turnaji.

Za výkon na turnaji bych chtěl poděkovat všem hráčům a trenérům.

Předseda Miroslav Černý

2017 03 04 ŠanovV sobotu 4.3.2017 se v Šanově konal halový turnaj mladších žáků pořádaný okresním fotbalovým svazem Znojmo za účasti mužstev Přímětic, Hrušovan, Šanova, Hevlína, Micmanic, Vedrovic, FK Znojma a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým 1x12 minut.

Naši chlapci byli, jak se později ukázalo, vylosováni do těžší skupiny s týmy Hrušovan, Šanova a Micmanic.

Hned v prvním zápase ve skupině nastoupili chlapci proti mladším žákům Micmanic, které porazili suverénně 7:0 (branky Rozsypal 3, Jonáš 3, Koryťák). Ve druhém zápase se Šanovem prohráli 2:3 (branky Minařík, Mrňa). V tomto zápase chlapci sice byli lepším týmem, ale prohráli po zbytečných chybách. V posledním zápase ve skupině prohráli s lepším týmem Hrušovan 0:3 (později vítězem celého turnaje).

Ve skupině tak naši chlapci skončili na třetím místě a v boji o 5.místo se utkali s třetím týmem druhé skupiny, což bylo mužstvo z Hevlína. V tomto zápase chlapci vyhráli 3:1 (Jonáš, Koryťák, Mrňa) a skončili tak na celkovém 5.místě. Chlapci tak mohou jen litovat prohraného zápasu se Šanovem, neboť za svůj výkon by si zasloužili umístění do třetího místa.

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Žižka David – Jonáš Kryštof, Minařík Petr, Mrňa Jan, Rozsypal Matěj, Březina Marek, Koryťák Vojtěch, Dúcký Alex

Trenéři: Žižka, Mrňa, Štancl

Za TJ Suchohrdly Ing.Jiří Žižka

Pohorelice

Po výborných výkonech na halových turnajích v Dolní Cerekvi se tentokrát mladší žáci TJ Suchohrdly (roč.2004 a mladší) zúčastnili v neděli 12.2.2017 velmi dobře obsazeného halového turnaje Svratky Brno v Pohořelicích, kde měli možnost si zahrát proti soupeřům, kteří hrají v kategorii mladších žáků až o dvě třídy vyšší soutěže (krajský přebor a krajskou soutěž). Navíc jsme odjížděli na tento turnaj bez tří hráčů základní sestavy, což mělo značný vliv na vývoj celého turnaje. Díky tomu tak mohli získat velmi cenné zkušenosti i ostatní hráči. Přes všechny prohry na turnaji se ale chlapci semkli v posledním zápase k výbornému výkonu, kde po strhujícím závěru získali alespoň remízu.

Na takto výborně obsazeném turnaji tak chlapci obsadili poslední 6.místo, nicméně získali proti takto silným celkům velké zkušenosti. Navíc velkým úspěchem byl za své výkony v brance oceněn náš brankář David Žižka, jenž byl vyhlášen nejleším brankářem turnaje.

ČAFC Židenice – TJ Suchohrdly 8 : 1 (Jonáš)

Svratka Brno „bílá“ – TJ Suchohrdly 8 : 0

TJ Tatran Kohoutovice – TJ Suchohrdly 7 : 0

Svratka Brno „modrá“ – TJ Suchohrdly 6 : 1 (Štancl)

FKSK Bosonohy – TJ Suchohrdly 5 : 5 (Jonáš 3x, Štancl 2x)

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Žižka David – Jonáš Kryštof, Štancl Petr, Olej Tomáš, Toufar Tomáš, Rozsypal Matěj, Březina Marek, Březina Vít, Koryťák Vojtěch, Novák David

Za bojovné výkony chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Mrňa, Štancl

2017 01 28 Dolni Cerekev 003Rok 2017 zahájili mladší žáci TJ Suchohrdly (roč.2004 a mladší) opět sympatickým výkonem na velmi dobře obsazeném halovém turnaji v Dolní Cerekvi , kde za účasti dalších 6 týmů si vedli velmi dobře (4x výhra, 2x remíza) a v nových dresech tak neokusili hořkost porážky.

Po velmi dobrých výkonech tak opět potvrdili dobré jméno našeho oddílu v tomto kraji.

FC Svratka Brno – TJ Suchohrdly 1 : 1 (Štancl)

TJ Spartak Soběslav – TJ Suchohrdly 2 : 4 (Jonáš 2x, Olej, Štancl)

Stonařov/Brtnice – TJ Suchohrdly 0 : 1 (Jonáš)

Slavoj Polná – TJ Suchohrdly 1 : 2 (Štancl 2x)

RAFK Rajhrad – TJ Suchohrdly 0 : 1 (Dúcký)

SK Habry – TJ Suchohrdly 1 : 1 (Rozsypal)

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Žižka David – Jonáš Kryštof, Minařík Petr, Štancl Petr, Mrňa Jan, Dúcký Alex, Olej Tomáš, Rozsypal Matěj, Březina Marek, Malina Šimon

Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Štancl