fotbal 4 20160624 1357091235Vážení příznivci a milí spoluobčané,
dovolte mi, abych touto cestou poděkoval všem těm, kteří nás přijeli podpořit (i s panem starostou Paulem) do Starého Petřína k poslednímu a velice důležitému utkání o účast v Okresním přeboru. Na toto utkání podle informací přijelo celkem kolem 350 diváků a jenom ze Suchohrdel jich přijelo asi 80. Všichni jsme věděli, že to nebude lehké utkání a také tomu tak bylo. Ale bylo na co se koukat.

Po velmi laciném gólu v 10. minutě jsme prohrávali 1:0. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou ve velice rychlém tempu a velice tvrdé hře domácích. Naši borci se i nadále snažili hrát svoji technickou hru, kterou předváděli po celou sezónu. V 25. minutě došlo ke zranění hlavy našeho brankáře J. Kroupy, který byl po ošetření odvezen do nemocnice na šití.  Po změně stran se obraz hry trošku změnil, ale nebylo nám přáno, abychom proměnili alespoň jednu z mnohých šancí, které jsme měli. A za stavu 1:0 utkání skončilo. I přesto chci poděkovat všem hráčům a funkcionářům za průběh celé sezóny. Za dobré umístění na druhém, byť hořkém místě. Po ukončení utkání kapitán týmu M. Černý převzal z rukou pana Kolesy pohár za umístění. Dále děkuji manželkám, přítelkyním a fanouškům za skvělou atmosféru při tomto utkání.

Za TJ Suchohrdly předseda Miroslav Černý

Pár fotografií z utkání zde.