tj suchohrdly 27 20161024 1241969232

Koncem září probíhaly na hřišti v Dobšicích nábory do výběrů okresního fotbalového svazu Znojmo (roč.2004 a 2005). Na tento výběr byli nominováni i někteří chlapci našeho fotbalového oddílu TJ Suchohrdly. Do výběru OFS Znojmo roč.2004 se tak dostali naši hráči Petr Minařík a Kryštof Jonáš (již se zúčastnili turnajů v Brně a Bratislavě), do výběru ročníku 2005 byli vybráni hned tři hráči našeho oddílu – Jan Mrňa, David Žižka a Alex Dúcký, přičemž David Žižka a Alex Dúcký byli rovněž nominováni do krajského výběru.

Za tyto vynikající úspěchy přišel v sobotu 22.10.2016 před posledním podzimním mistrovským fotbalovým zápasem mladších žáků poděkovat výše uvedeným hráčům také starosta obce Ing. Martin Paul. Poděkoval chlapcům za vzornou reprezentaci oddílu TJ Suchohrdly a naší obce, přičemž všem předal děkovný diplom a fotbalový míč.

Kromě výše uvedených hráčů starosta rovněž ocenil výkony celého týmu mladších žáků, poděkoval všem trenérům TJ Suchohrdly za vzornou práci s mládeží a popřál mnoho sportovních úspěchů do dalšího období.

Následně sehráli chlapci poslední podzimní mistrovské utkání proti prvnímu týmu skupiny TJ Sokol Tasovice, kdy po dramatickém souboji zaslouženě vyhráli 6 : 4 a dostali se tak do čela skupiny (branky dali Jonáš 2, Mrňa, Dúcký, Teleki, Fila).

Za TJ Suchohrdly Ing.Jiří Žižka

Více fotografií zde.