Suchohrdly

Oficiální stránky obce

20161210 Dolní Cerekev

Rok 2016 ukončili mladší žáci TJ Suchohrdly (roč.2004 a mladší) sympatickým výkonem na velmi dobře obsazeném halovém turnaji v Dolní Cerekvi , kde za účasti dalších 6 týmů si vedli velmi dobře a dokázali hrát rovnocenné zápasy i proti takovým týmům, jako např. FŠ Třebíč, FC Svratka Brno nebo TJ Tatran Bohunice. Ve všech pěti zápasech chlapci podali vynikající výkon, bohužel však poslední zápas již absolutně fyzicky nezvládli a zaslouženě vysoko prohráli.

I přesto svým výkonem chlapci opět zanechali dobré jméno našeho oddílu v tomto kraji.

FC Svratka Brno – TJ Suchohrdly 1 : 1 (Štancl)

TJ Tatran Bohunice – TJ Suchohrdly 1 : 3 (Jonáš, Štancl, Březina Marek)

SK FŠ Třebíč „05“ – TJ Suchohrdly 1 : 0

Slavoj Polná – TJ Suchohrdly 1 : 0

TJ Jiskra Měřín – TJ Suchohrdly 0 : 4 (Mrňa Jan 2, Teleki, Jonáš)

SK Habry – TJ Suchohrdly 6 : 0

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Žižka David – Jonáš Kryštof, Minařík Petr, Štancl Petr, Mrňa Jan, Dúcký Alex, Olej Tomáš, Toufar Tomáš, Březina Marek, Teleki Ondřej

Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.

Trenéři: Mrňa, Štancl, Žižka