Suchohrdly

Oficiální stránky obce

Pohorelice

Po výborných výkonech na halových turnajích v Dolní Cerekvi se tentokrát mladší žáci TJ Suchohrdly (roč.2004 a mladší) zúčastnili v neděli 12.2.2017 velmi dobře obsazeného halového turnaje Svratky Brno v Pohořelicích, kde měli možnost si zahrát proti soupeřům, kteří hrají v kategorii mladších žáků až o dvě třídy vyšší soutěže (krajský přebor a krajskou soutěž). Navíc jsme odjížděli na tento turnaj bez tří hráčů základní sestavy, což mělo značný vliv na vývoj celého turnaje. Díky tomu tak mohli získat velmi cenné zkušenosti i ostatní hráči. Přes všechny prohry na turnaji se ale chlapci semkli v posledním zápase k výbornému výkonu, kde po strhujícím závěru získali alespoň remízu.

Na takto výborně obsazeném turnaji tak chlapci obsadili poslední 6.místo, nicméně získali proti takto silným celkům velké zkušenosti. Navíc velkým úspěchem byl za své výkony v brance oceněn náš brankář David Žižka, jenž byl vyhlášen nejleším brankářem turnaje.

ČAFC Židenice – TJ Suchohrdly 8 : 1 (Jonáš)

Svratka Brno „bílá“ – TJ Suchohrdly 8 : 0

TJ Tatran Kohoutovice – TJ Suchohrdly 7 : 0

Svratka Brno „modrá“ – TJ Suchohrdly 6 : 1 (Štancl)

FKSK Bosonohy – TJ Suchohrdly 5 : 5 (Jonáš 3x, Štancl 2x)

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Žižka David – Jonáš Kryštof, Štancl Petr, Olej Tomáš, Toufar Tomáš, Rozsypal Matěj, Březina Marek, Březina Vít, Koryťák Vojtěch, Novák David

Za bojovné výkony chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Mrňa, Štancl