turnaj o pohar starosty obce suchohrdly 14 20170315 1005655457V sobotu 11.3.2017 se v Suchohrdlech v areálu na Hájku konal první turnaj starších přípravek na umělé trávě. Turnaje se účastnili hráči těchto mužstev: FK Aditeg-Dyjakovičky z.s.; 1.SC Znojmo FK-mládež; Tělovýchovná jednota Sokol Hrádek z.s. ; Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice a naše mužstvo. Samozřejmě jsme se obávali nestálosti počasí. Jsme rádi, že se počasí vydařilo a byl krásný sluneční den. Celý turnaj se hrál ve velmi sportovním duchu všech účastníků. Hrálo se 1x20 min. Dle soutěžních pravidel. Tady bych chtěl poděkovat pánům Filipu Holišovi a Romanu Auerovi, kteří turnaj posuzovali z pozice rozhodčích.Tento turnaj přilákal spoustu diváků a také nás přišel navštívit předseda OFS Znojmo pan Milan Večeřa. Našim borcům se moc nedařilo, ale trenéři, panové Štrombach a Auer, tento turnaj brali né kvůli vítězství, ale hlavně aby si kluci zahráli a oni aby zjistili, jaká byla zimní příprava a co klukům dala. A koncem mi dovolte poděkovat hlavně panu starostovi Paulovi, který celý turnaj zaštítil a přišel předat medaile všem účastníkům a poháry třem nejlepším mužstvům. Všechna mužstva ještě obdržela láhev dětských rychlých špuntů. Z pohledu pořadatele se celá akce vydařila a všichni byli spokojeni.

Nyní bych Vás chtěl seznámit s výsledky naších kluků.

Dyjakovičky – TJ Suchohrdly 4:0

Znojmo - TJ Suchohrdly 8:0

Hrádek - TJ Suchohrdly 6:1

TJ Suchohrdly - Blížkovice 1:2

Naše mužstvo obsadilo poslední místo v turnaji.

Za výkon na turnaji bych chtěl poděkovat všem hráčům a trenérům.

Předseda Miroslav Černý