Suchohrdly

Oficiální stránky obce

Hradek1V sobotu 24.6.2017 se na hřišti v Hrádku konal turnaj mladších žáků za účasti mužstev Tasovic, Troskotovic, Hevlína, Hrádku a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál systémem každý s každým 1x25 minut na polovinu hřiště v počtu hráčů 7+1.

Nutno podotknout, že turnaj se hrál za velkého vedra a velmi dobrou domácí organizací a atmosférou.

Hned v prvním zápase ve skupině nastoupili naši chlapci proti žákům z Tasovic (vítěz okresního přeboru).

Tento zápas chlapci moc nezvládli a zbytečně (díky slabému nasazení) prohráli 0:3. Jejich výkon vůbec neodpovídal tomu, na co tito chlapci doopravdy mají. Po bouřlivé domluvě v kabině se však chlapci semkli a v dalším průběhu turnaje již předváděli jen výborné výkony. Nejdříve ve druhém zápase proti Troskotovicím vyhráli 5:0 (branky Jonáš, Fila, Březina Marek, Rozsypal, Žižka). Ve třetím zápase s Hevlínem chlapci vyhráli suverénně 6:1, kdy soupeře skoro nepouštěli na vlastní půlku (branky Jonáš 3x, Fila, Minařík, Žižka). V posledním zápase proti Hrádku (souboj o 2.místo) chlapci vyhráli zaslouženě 2:1 (branky Jonáš 2x) a skončili tak celkově na pěkném 2.místě a zakončili tak velmi dobrou sezonu.

Navíc náš hráč Kryštof Jonáš byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

Za předvedené výkony chlapcům děkujeme.

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Štancl Petr – Jonáš Kryštof, Minařík Petr, Žižka David, Dúcký Alex, Teleki Ondřej, Rozsypal Matěj, Olej Tomáš, Březina Marek, Březina Vít, Fila Martin

Trenéři: Žižka Jiří, Mrňa Pavel

Za TJ Suchohrdly Ing.Jiří Žižka