Suchohrdly

Oficiální stránky obce

2017 06 18 Turnaj DobšiceV neděli 18.6.2017 se na hřišti v Dobšicích konal turnaj starších žáků o pohár starosty obce za účasti mužstev Dobšic, Šanova, FK Znojma a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál systémem každý s každým 2x20 minut na polovinu hřiště v počtu hráčů 7+1.

Hned v prvním zápase ve skupině nastoupili chlapci proti žákům FK Znojmo, které porazili suverénně 4:1 (branky Mrňa Radek 2, Minařík, Stehlík). Ve druhém zápase se Šanovem remizovali 3:3 (branky Jonáš 2, Pražan). V tomto zápase chlapci sice byli lepším týmem, ale remizovali po zbytečných chybách. V posledním zápase proti Dobšicím (byl to zápas o 1.místo) chlapci prohráli po dramatickém souboji 2:3 (branky Minařík, Jonáš) a skončili tak celkově na pěkném 2.místě.

Za předvedené výkony chlapcům děkujeme.

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Ferenci Adam – Pražan Dominik, Kroupa Filip, Mrňa Radek, Přibyl Tomáš, Stehlík Horymír, Jonáš Kryštof, Minařík Petr, Žižka David, Dúcký Alex

Trenéři: Žižka Jiří, Mrňa Pavel

Za TJ Suchohrdly Ing.Jiří Žižka