IMG 1804Tak jako v loni, i letos (celkově již počtvrté) uspořádala TJ Suchohrdly pod vedením trenérů mládeže p.Žižky, Mrni a Štancla ( a za pomoci mladých fotbalistů z mužstva chlapů Jiřího Žižky a Jakuba Kroupy), třídenní soustředění našich mladých fotbalových nadějí formou příměstského tábora. Soustředění, kterého se zúčastnilo 16 chlapců a jedné dívky ve věku 10 – 14 let, proběhlo ve dnech 23.- 25.srpna 2017. Tréninková část byla zahájena vždy v 9.00 hod krátkou rozcvičkou, poté již chlapci plnili různé tréninkové disciplíny jak na fyzickou kondici, tak na techniku s míčem. Rovněž tak probíhal speciální trénink brankářů, se kterým nám ochotně pomohl dnes již zkušený brankář z mužstva chlapů Jakub Kroupa. Mezi tréninkovými disciplínami měli chlapci samozřejmě prostor na lehkou svačinku a pitný režim, jenž byl v těchto slunečných dnech hodně důležitý. Od 12 do 14 hodin následovala polední pauza, ve které jsme měli společný oběd v prostorách kabin u hřiště, kam nám byl vždy dovezen oběd ze Znojma od firmy GATO production. Odpoledne (13.30 - 16.30 hod.) již probíhala lehčí tréninková cvičení a samozřejmě fotbal. Vzhledem k velmi pěknému počasí jsme v pátek  soustředění  ukončili  odpoledne (již tradičně)  návštěvou znojemského koupaliště, jež si chlapci dostatečně užili.

Za TJ Suchohrdly Ing.Jiří Žižka

Fotografie zde