2019 08 30 Soustředění maléVzhledem k nečekaným okolnostem, které měly vliv na snížení počtu současných hráčů starších žáků TJ Suchohrdly (tři hráči odešli do 1.SC Znojmo, dva hráči se rozhodli věnovat již pouze volejbalu), došlo po rychlé a vzájemné dohodě vedení klubů TJ Suchohrdly a TJ Sokol Dobšice ke spojení těchto klubů v kategorii starších žáků pro sezónu 2019/2020 pod názvem klubu Dobšice-Suchohrdly.

S ohledem na to, že v kategorii mladších žáků zůstali v našem oddíle TJ Suchohrdly pouze tři hráči, rovněž se kluby dohodli na hostování těchto hráčů pro nadcházející sezonu v oddíle TJ Sokol Dobšice.

soustředění 3Na základě těchto okolností se také poprvé konalo týdenní soustředění starších a mladších žáků formou příměstského tábora na hřišti v Dobšicích. Soustředění, kterého se zúčastnilo 24 chlapců ve věku 10 – 14 let, proběhlo ve dnech 12.- 16.srpna 2019. Kromě plnění různých tréninkových disciplín také chlapci navštívili jednou znojemské koupaliště a jednou koupaliště v Únanově, jehož návštěva proběhla formou cyklovýletu. Hlavním smyslem soustředění bylo také, aby se chlapci vzájemně poznali a vytvořili tak dobrou partu pro nadcházející sezónu, což se také podařilo.

Za TJ Suchohrdly Ing. Jiří Žižka