Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

V neděli 21.1.2018 se konal ve Znojmě halový turnaj mladších žáků pořádaný okresním fotbalovým svazem Znojmo za účasti mužstev Dobšic, Hrušovan, Práčí, Hevlína, Mramotic, Blížkovic, Hrádku a Suchohrdel.

2018 01 21 Turnaj OFS Znojmo

Turnaj se tak hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým 1x14 minut.

Naši chlapci byli, jak se později ukázalo, vylosováni do těžší skupiny s týmy Dobšic, Hrušovan a Práčí, přesto však ve skupině neokusili hořkost porážky.

Chlapci hned v prvním zápase ve skupině remizovali s mladšími žáky z Dobšic 1:1 (branka Koryťák).

Ve druhém zápase s žáky z Hrušovan vyhráli zaslouženě 2:0 (branky Žižka 2x) a v posledním zápase ve skupině již suverénně porazili Práče 4:0 (branky Žižka 2x, Skoupý 2x).

Tímto zápasem si tak potvrdili první místo ve skupině a ve finále se utkali s týmem Hrádku.

V tomto zápase chlapci po nevydařeném začátku nakonec prohráli 3:0 a skončili tak na celkovém druhém místě. Chlapci tak mohou jen litovat dvou rychlých gólů v úvodu zápasu, kdy pak sice hru vyrovnali, ale nakonec při velké snaze o srovnání výsledku dostali těsně před koncem rozhodující třetí gól.

I přesto předvedeným výkonem chlapci nezklamali a svým druhým místem opět zanechali dobré jméno našeho oddílu na tomto turnaji.

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Krčál Adam – Žižka David, Olej Tomáš, Teleki Ondřej, Malina Šimon, Koryťák Vojtěch, Spoupý Josef, Grois Roman,

Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka, Mrňa, Štancl

Za TJ Suchohrdly  Ing.Jiří Žižka