Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

IMG 0548Poslední dubnový večer se jako každý rok uskutečnilo tradiční Pálení čarodějnic.  Deštivé počasí nám sice zkomplikovalo přípravy, ale nakonec se vše vydařilo. Takže kdo chtěl a mohl, přiletěl na náš slet čarodějnic a čarodějů, který odstartoval v  17.h zábavným čarodějnickým programem. Děti si mohly vyzkoušet skákání v pytli, proletět se na koštěti, poznávat čarodějnické pochoutky, hodit pavoukem nebo krysou do pavučiny a hmatem rozpoznat co je ukryto v láhvích. Po splnění úkolů si děti mohly opéct špekáček. Mysleli jsme i na dospělé a připravili pro ně poslední sedmé stanoviště.  Bylo pouze pro odvážné, kteří se nebáli strčit ruku do láhve plné červů. Samozřejmě je čekala odměna. Po uzavření stanovišť jsme se společně s dětmi proletěli okolo čarovného kotle, ve kterém čekaly na děti žížalky- ovšem jedlé!

Náš program ukončila skupina Albion skvělou ohnivou show a zapálila vatru s čarodějnicí. Program skončil, ale zábava nám pokračovala i nadále. Velké díky patří našim dobrovolným hasičům za odborný dozor a za postavení vatry, Mateřské škole Suchohrdly za výrobu krásné čarodějnice, Hospůdce u Boba za občerstvení. Děkuji také místním myslivcům, fotbalistům a hasičům, kteří zajistili sběr dřeva na tuto akci.  Členům kulturní komise a všem dobrovolníkům děkuji za pomoc při realizaci této akce, bylo to super!

foto zde

Obec Suchohrdly