20160901 082515

Ještě ani neusedli do lavic a už dostali naši noví prvňáčci od paní učitelky úkol. A jaký že to byl úkol? Dobře se vyspat a do školy přijít s dobrou náladou. Všech devatenáct prvňáčků, včetně jejich rodičů a prarodičů tento úkol splnilo na jedničku. S dobrou náladou přišly i paní učitelky, včetně pana starosty, který společně s paní ředitelkou školy prvňáčky přivítal, popřál jim hodně úspěchů a samozřejmě neopomněl na samé jedničky. Podle toho, jak byly děti a jejich rodiče po celou dobu pozorní a poslouchaly všechno, co jim bylo řečeno, můžeme říct, že budou vzornými žáky a hlavně vytvoří skvělý tým. A tak přeji všem našim žákům, aby se do školy vždy těšili, rádi se učili a měli tu nejhodnější paní učitelku.

Marcela Mašejová, ředitelka školy

Více fotografií naleznete ve fotogalerii zde