prvod 81 20161114 1396981751V pátek 11. listopadu rozzářily večerní ulice Suchohrdel barevná světla lampionů. Na úvod setkání připomněl starosta Martin Paul legendu o svatém Martinovi, který k nám letos dorazil jen o den dříve, a také tradice pojící se k tomuto dni. Pak už se děti v doprovodu rodičů i prarodičů vydaly do ulic a cestu osvětlovaly svými lampiony jako světélky naděje pro všechny lidi v nouzi.

Průvod byl zakončen na dvoře Kulturního domu, kde čekaly účastníky výborné tradiční svatomartinské rohlíčky upečené členkami místního svazu žen, děti uhasily po cestě žízeň čajem. Dospělí měli příležitost zhodnotit kvalitu letošního mladého vína několika vinařství nebo se zahřát bílým i červeným svařáčkem Richarda Vágnera. Na bezpečnost všech přítomných dohlíželi svým ostřížím zrakem, jak jinak, naši dobrovolní hasiči.

Všem, kteří přispěli k pohodě tohoto podzimního podvečeru, velké díky!

Více fotografií zde