Suchohrdly

Oficiální stránky obce

vitani 88 20170622 1348307561Druhá květnová neděle byla zalitá sluncem, které jako by chtělo být dobrou předzvěstí dění toho dne. Těsně před čtrnáctou hodinou se začali do slavnostně vyzdobeného kulturního domu scházet místní, mladé páry se svojí drobotinou, aby se zúčastnili „Vítání občánků obce Suchohrdly do života“.

Po vystoupení dětí ze Základní školy Suchohrdly pod vedením učitele Davida Mičky následoval slavnostní projev starosty obce Ing. Martina Paula, v němž zdůraznil význam rodiny pro výchovu dětí, ale hlavně lásku a péči rodičů o jejich drobečky. Po podpisu rodičů do pamětní knihy obdrželi naši noví občánkové malý dárek na památku a maminky kytičku.

Na závěr tohoto slavnostního odpoledne proběhlo fotografování nových občánků obce společně s rodiči. Pak už jen několik snímků ratolestí v kolébce a jeden z krásných okamžiků života v naší obci byl u konce.

Přivítáni byli:

Vojtěch Kučera
David Popp
Pavel Štancl
Magdaléna Adámková
Martin Vala
Zuzana Dočkalová
Lucie Kučerová
Tomáš Svatoň
Jindřich Hlávka
Alena Molíková
 
Fotografie z vítání občánků si můžete prohlédnout zde.