IMG 9652V neděli 4. 6. 2017 se fotbalové hřiště v Suchohrdlech proměnilo v jednu velkou hrací plochu pro více než sto dětí. Jako každý rok připravili pořadatelé pro děti k jejich svátku „Mezinárodnímu dni dětí“ soutěžní odpoledne plné zábavy, her a odměn.

Při vstupu do areálu hřiště každé dítko obdrželo na uvítanou lízátko a kartičku se svým jménem.
Po zahájení panem starostou Martinem Paulem pak začaly děti postupně plnit připravené úkoly na deseti stanovištích, které prověřily jejich zručnost, sportovní nadání, poznatky o přírodě, hasičské dovednosti či logické myšlení. Zábavné úkoly zdárně zvládali jak školáci, tak i ti nejmenší. Příjemnou a veselou náladu celého odpoledne podpořil hudební mix Libora Veselého. Děti také dostaly možnost předvést svoje pěvecké nadání a především odvahu zazpívat před tak velkým obecenstvem.
U mikrofonu se nakonec vystřídalo několik odvážlivců, děvčat i chlapců, kteří byli odměněni jednak potleskem, ale především náramkem od známého youtubera. Po splnění všech stanovišť dostaly děti sladkou odměnu, limonádu a všechny vyplněné a odevzdané soutěžní kartičky byly zařazeny do velkého slosování. Na závěr pěkně stráveného odpoledne si tak nakonec padesát dětí odneslo ještě věcnou cenu v podobě hračky, sportovního náčiní či psacích pomůcek. 1. cenu – poukázku v hodnotě 500,- Kč na nákup zboží v obchodě Dráčik a pěnovou žížalu do vody vyhrál Ondřej Novák.

Všem dětem přejeme ještě jednou všechno nejlepší, děkujeme za velkou účast a těšíme se zase na shledanou na nějaké další suchohrdelské akci!

Také děkujeme všem pořadatelům, sponzorům a zúčastněným, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celého odpoledne.

Pozn.: Účastníkům akce se moc omlouváme za absenci odpadkových košů. V tom shonu jsme na to nějak úplně zapomněli, ale příště se polepšíme ☺

Více fotografií zde.