Jako každý rok i letos jsme se rozloučili s létem na akci AHOJ prázdniny/ AHOJ léto, kterou uspořádala obec Suchohrdly a kvůli špatnému počasí se konala v náhradním termínu v sobotu 9.9.2017 na kurtech u Obecního úřadu.  Hned na začátku měl přichystané vystoupení kejklíř Čabala, který svým představením zaujal nejen děti ale i dospělé. Dále byly připraveny různé atrakce a soutěže. Děti si tak mohly vyzkoušet vyrábění odznáčků a zahrát si florbal, zastřílet si z luku, zahrát si košíkovou, podrobit se požárnímu výcviku, k dispozici byl také skákací hrad.  Po splnění všech úkolů si děti za odměnu vybraly dárečky, které sponzorovala firma IT Consulting CZ s.r.o.  a Saint-Gobain Adfors.

Na své si přišli i milovníci aut přehlídkou 3 vozů z Intermobilu Znojmo, autorizovaný prodejce vozu Volkswagen.

Občerstvení návštěvníkům připravil Pavel Štancl. Hudbu zajistil Tomáš Bulín.

ahoj prazdniny 13 20170914 1391454443

Děkujeme organizátorům, jimiž byli firma JIKI, Středisko volného času Znojmo, Sbor dobrovolných hasičů Suchohrdly, kteří se podíleli na programu pro děti a všem dobrovolníkům bez kterých by se tato akce neobešla. I přesto že se tato akce konala v náhradním termínu účast byla hojná. Budeme doufat, že příště nám počasí vyjde hned napoprvé.

Fotografie zde