Mezinárodní den seniorů se vždy slaví 1. října v kulturním domě. Obec Suchohrdly se letos rozhodla uspořádat tento den netradičně a to už 9.9.2017 s opékáním prasete,  hudbou a příjemným posezením za Kulturním domem.  Na toto příjemné setkání se všichni už těšili, protože je to vlastně setkání přátel starší generace, která se však chce ještě příjemně pobavit i zatancovat. Toto přání jim bylo splněno. Počasí bylo jako stvořené pro tento den. Pan starosta na úvod přivítal přes 80 seniorů a popřál jim mnoho zdraví do dalších let.  K tanci a poslechu zahrála skupina TATA BAND, k pohoštění byla připravena káva a zákusky, víno a pivo. Někteří ochutnali i burčák. V pozdější odpolední hodině se servírovalo grilované masíčko.

Celé odpoledne i večerem vládla příjemná nálada, senioři opět potvrdili, že se umí skvěle pobavit a pohyb při tanci jim není ještě zdaleka cizí.

den senior 11 20170914 1991435356

Velké díky patří Pavlu Štanclovi a jeho rodině za pomoc při pohoštění, Lukáši Horkému za výborné masíčko.

Fotografie zde