Suchohrdly

Oficiální stránky obce

IMG 3536V pátek 3. listopadu 2017 se u nás v obci konal Lampionový průvod, kterému předcházely velké přípravy, díky kterým se i letos stal skutečností. Rodiče s dětmi se sešly u zvoničky v pět hodin se spoustou krásných lampionů. Na úvod všechny přivítal pan starosta a za pomoci našich hasičů jsme se při setmění  všichni vydali s rozsvícenými lampiony na průvod. Vzhledem k realizaci staveb které se v naši obci konají byla trasa, z důvodu bezpečnosti vedena po ulici Dlouhá, Zahradní, Sadová, Znojemská.  Průvod byl ukončen v Základní škole  Suchohrdly, kde byla připravena dýňová stezka. Děti si mohly opéct špekáčky, zahřát se čajem, ochutnat sladké rohlíčky, které pro ně upekly členky z ČSŽ. Pro rodiče byl připraven svařák na zahřátí.

Doufáme, že se v příštím roce, kdy se průvod jistě bude konat, sejdeme v tak velkém počtu nebo i větším, neboť Lampionový průvod se stal již tradicí v naší obci.

Fotografie zde