IMG 2795V neděli 6. května 2018 ve 14.00hod. proběhlo ve vyzdobeném Kulturním domě vítání nových občánků do naší obce.

Starostou obce Suchohrdly Ing. Martinem Paulem bylo mezi občánky přivítáno 12 dětí a to: Laura, Tadeáš, Tomáš, Tina, Jiří, Samuel, Vladimír, Adéla, Tobiáš, Ondřej, Zuzana, Michael, Eduard.

Po slavnostním zahájení a proslovu pana starosty se rodiče následně zapsali do pamětní knihy, obdrželi pamětní list a děti byly obdarovány gramem zlata a sladkostí v podobě dortu. Slavnostní akt završilo společné fotografování od společnosti Fotop Znojmo.

O doprovodný kulturní program se postaraly děti ze Základní školy Suchohrdly pod vedením paní učitelky Petry Pelánové, kterým velice děkujeme.

Nově narozeným občánkům i jejich rodičům přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojený život.

fotografie zde