Je úterý 8. května 2018. Dnes je to sice už třetí vyjížďka motorek a ostatních jednostopých krasavic, ale připadá mi to jako prvně.

Nemůžu se dočkat a evidentně nejsem sám, komu učarovalo krása chromu a burácení motorů.

Vyrážíme krátce po poledni. Už od rána stoupá nervozita, aby vyšlo počasí a celá trasa, zhruba 100 km, která tentokrát směřovala přes Jevišovice a Pavlice do Vranova. Kolem zámku jsme profrčeli až do Podhradí, kde jsme si dali oddechový čas. Posilnili jsme se na další část trasy. Kolem šestnácté hodiny jsme se přes Starý Petřín, Vranov a Znojmo vrátili zpět k obecnímu sklepu odkud jsme vyráželi. Stihli jsme to právě včas, protože krátce na to pršelo.

Vyjížďka se pomalu, ale jistě stává tradicí pro spoustu motorkářů i z blízkého okolí, díky internetu i díky tomu, že bláznů na motorkách stále přibývá. Jsme tomu moc rádi, asi trochu na rozdíl od našich drahých poloviček, které naše nadšení tolik nesdílejí. Ale přece musí pochopit, že žijeme jen jednou a aspoň na chvíli musíme cítit vítr ve vlasech a svobodu.....

Ale abychom ženám nekřivdili. I mezi nimi jsou nadšené příznivkyně motosportu.

A tak mi všichni nadšenci chceme taky tímto poděkovat JSDH Suchohrdly za pomoc při organizaci celého projektu a p. Balíkovi za organizaci a propagaci.

Při příští vyjížďce zdar!

vyjizdka 129 20180516 1755584606

Fotografie zde