IMG 20181216 16485616. prosince jste mohli společně s námi prožít 3. adventní neděli v obecním sklepě při poslechu vánočního koncertu s ochutnávkou vína.

Na zahájení večera předsedkyně Spolku přátel historie Suchohrdel paní Růžena Stará zapálila třetí svíci na adventním věnci a pak už jste se mohli zaposlouchat do vánočních písní Hudební školy Yamaha. Po téměř hodinovém koncertě byl na programu koncert sdružení rodin z Čížova, kteří vystupují pod názvem Náhodný Mindraque. S 15-ti členným souborem jsme mohli zazpívat 16 vánočních písní. Součástí adventní neděle byla i ochutnávka vín od místních vinařů. A věřte nebo ne, bylo co ochutnávat. Mohli jste si vybrat z 36 vzorků a připraveno bylo i něco k zakousnutí.

Chtěla bych poděkovat všem muzikantům za jejich návštěvu u nás v obci, za vánoční atmosféru kterou koncertem vytvořili.

Děkuji za pomoc při ochutnávce vín Richardu Vágnerovi, jeho synovi Ríšovi, Laďovi Husovi a Hospůdce u Boba za občerstvení.

Děkuji vám všem, kteří se této akce zúčastnili.

Foto zde