V sobotu 18.5 se v naší obci konal druhý ročník sportovní akce Suchohrdelskou stopou, kterou pořádala ZŠ Suchohrdly, obec Suchohrdly a Klub přátel historie Suchohrdel. Oproti loňskému ročníku jste mohli vyrazit nejen pěšky ale i  na kole nebo koloběžce. Start byl od 8.00-9,30 u obecního sklepa, kde všem sportovním nadšencům byly rozdány mapy s trasami 7km, 10km, 15km a 25km. Účastníků bylo celkem 33, kteří po návratu byli  odměněni památnou dřevěnou medailí a párkem v rohlíku s limonádou.

Děkuji všem, kteří na této akci spolupracovali a pomáhali. Díky vám kteří jste se akce zúčastnili ať už pěšky nebo na kole či koloběžce. Jistě se mnou budete souhlasit, že to bylo pěkně strávené dopoledne v přírodě.