Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

IMG 1533Poslední srpnový den proběhlo na fotbalovém hřišti rozloučení s prázdninami. Tentokrát na tento den připravili organizátoři několik sportovních aktivit, kterými byly: florbal, košíková, fotbalový slalom, jízda na šlapacích kárách a koloběžkách, střelba z paintballových pistolí. Také naši dobrovolní hasiči pro děti připravili zábavnou činnost.  Děti si mohly prohlédnout hasičská auta a uhasit domeček. Pro milovníky bojových sportů byla předvedena ukázka juda a thaiboxu. Zajímavostí bylo tzv. malovací kolo- každé dítě si mohlo vytvořit svůj obrázek pomocí kola a barev. Velkou atrakcí byly zorbing koule, ve kterých se kutálelo, kutálelo a kutálelo...????.

Počasí vyšlo báječně, pro někoho možná až moc velké teplo, ale odpoledne bylo plné zábavy, sportu a radosti.

Veliké poděkování patří účastníkům akce: SVČ Znojmo, naši dobrovolní hasiči, střelnice Akim, Tj Suchohrdly, Jiki, Cyklo klub Znojmo, Gladork gym, pan doktor Arnošt Růžička, Hospůdka u Boba. Děkuji všem, kteří se na přípravách podíleli a hlavně díky vám, že jste přišli společně s námi užít si poslední prázdninovou sobotu.

foto zde

Obec Suchohrdly