Suchohrdly

Oficiální stránky obce

LOGO ceska obec nahledVážení spoluobčané,

naše obec nově využívá mobilní aplikaci Česká Obec, kterou bych Vám rád krátce představil.

Jde o moderní, přehledný a praktický komunikátor mezi obcí zapojenou do projektu a daným uživatelem mobilní aplikace nejen v dané obci.

Dosud jsme byli zvyklí získávat aktuální informace např. ze zpravodaje, obecního rozhlasu, nebo jsme navštívili webové stránky obce a posléze se dozvěděli, že se událo něco, o čem jsme potřebovali vědět o dvě hodiny dříve. Mobilní aplikace Česká Obec, která je volně ke stažení pro operační systém Android a iOS, je propojena s naším Obecním úřadem, který Vás informuje o daném dění v obci, a to okamžitě!Aplikace pracuje s obrázky, videi, textem, externími odkazy, kalendářem ve vašem mobilním zařízení a samozřejmě zde najdete i důležité kontakty z naší obce. Vy jako uživatel máte možnost sledovat ale i jiné obce, pokud jsou do projektu zapojeny, jednoduchým přidáním další obce v mobilní aplikaci, tím získáte přehled o jiných obcích, které Vás zajímají.

Ing. Martin Paul, starosta obce