spani 29 20170623 1082412818Nejenom v naši základní škole se stalo tradicí, že na sklonku školního roku stráví žáci jednu noc ve své třídě společně se spolužáky a paní učitelkou (učitelem). 16.června se tak stalo. 15 žáků II. třídy v čele s třídní učitelkou Veronikou Juříkovou využilo tuto příležitost. Ptali jsme se dětí, proč opustí své postýlky doma a jdou spát do školy? Důvodů se našlo hned několik – celá třída je i večer pohromadě, společně hrajeme hry, tancujeme, můžeme usínat vedle kamarádky či kamaráda, jdeme společně večer ven na procházku se svítilnami, jsme s paní učitelkou až do rána a ta má pro nás vždy nějaké překvapení.

Velikým překvapením pro žáky bylo, když se ve dveřích objevili hasiči z obce Suchohrdly, kteří donesli dětem večeři v podobě pizzy, jablečného nektaru a pro každého malý dárek.

Odměnou všem byla veselá a uvolněná nálada, která je patrná z fotografií.