Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

logo
Facebook

Menu

      V neděli dne 8.12.2019 proběhla na bowlingu ve Znojmě „ukončená“ podzimní části fotbalové sezony  starších žáků spojeného oddílu Dobšice-Suchohrdly za účasti trenérů a vedoucích mužstva Jaroslava Dúckého a Jiřího Žižky (TJ Suchohrdly), Karla Fialy a Radka Burcína (TJ Dobšice), dále předsedů obou klubů Zdeňka Adamova a Dušana Spousty a starosty obce Suchohrdly Pavla Telekiho.

Díky vstřícnosti Ing.Dalibora Šafáře ze Suchohrdel, který nám opět zajistil sponzoringem hodinový pronájem všech čtyř drah, si tak chlapci mohli zahrát (stejně jako vloni ) turnaj v bowlingu. Před zahájením turnaje však nejdříve proběhlo ústy trenérů a vedoucích mužstva zhodnocení podzimní části fotbalové sezony a poděkování chlapcům za velmi dobré výkony.

Po tomto zhodnocení se ujal slova i starosta obce Pavel Teleki, který rovněž poděkoval chlapcům za velmi sympatické výkony v podzimní části sezóny. Dále poděkoval chlapcům, kteří se zúčastnili turnajů za výběr okresního fotbalového svazu Znojmo (David Novák, Adam Krčál, Josef Skoupý a Patrik Novotný), za vzornou reprezentaci oddílu TJ Suchohrdly a naší obce, přičemž jim předal děkovný diplom a poukázku na nákup ve Sportissimu v hodnotě 500,-Kč. Závěrem předal všem menší mikulášskou nadílku, popřál mnoho sportovních úspěchů do dalšího období a krásné prožití nadcházejících svátků. 

Následně proběhl vlastní turnaj v bowlingu, po kterém taky došlo i na vyhodnocení družstev a jednotlivců. Celé odpoledne tak proběhlo ve velmi přátelské atmosféře.

Závěrem bych chtěl ještě jednou poděkovat za vstřícnost a sponzoring Ing.Daliboru Šafářovi.

Za TJ Suchohrdly Ing.Jiří Žižka

Obrázek4

 

Kontakty

Obec Suchohrdly

Těšetická 114, 669 02 Suchohrdly

+420 515 225 690

info@obec-suchohrdly.cz

 

IČO: 67024645

DIČ: 67024645

Datová schránka: s3rbtwu

Číslo účtu: 1388476359/0800 u České spořitelny

Odkazy

ms

zs

hasici

prace

prace

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

jmk

pomona