Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

K tomuto utkání přijeli všichni tři rozhodčí. Hlavní, pan Holík Jiří a na čarách mu asistovali pánové Rychtr Aleš a Horký Jiří, čemuž jsme byli rádi. A bylo na co se koukat. Po velmi opatrném začátku, kdy se hrál opatrný, ale tvrdý fotbal se hra přelévala z jedné strany na druhou. Naši borci se i nadále snažili hrát svoji technickou hru, kterou se dostávali před branku soupeře, ale bohužel bez brankové bilance. V 46 minutě došlo k zranění našeho středopolaře Zdeňka Adamova, který si při došlapu poranil koleno a musel být vystřídán Petrem Grillowitzerem, aby tomu nebylo málo, tak v 59 minutě při velmi tvrdém zákroku hostujícího obránce byl zraněn náš nejlepší střelec Stanislav Bajgl, kterého musel nahradit Luboš Štola. Oba dva zranění odjeli na vyšetření do nemocnice, tak jim popřejme brzké uzdravení a rychlý návrat na hrací plochu. Poté přišel v 74minutě faul našich hráčů ve vzdálenosti cca 28m od svatyně Jakuba Kroupy a z trestného kopu, který vykonával střídající hráč hostů, padla jediná branka utkání a za stavu 0:1 také utkání skončilo.

Přesto musím poděkovat všem hráčům a funkcionářům za průběh celého utkání. Dále bych poděkoval fanouškům za skvělou atmosféru na tomto utkání a panu starostovi Martinu Paulovi, který zachytil i několik okamžiků z tohoto utkání viz. fotogalerie.

Za TJ Suchohrdly předseda Miroslav Černý

Obec Suchohrdly