Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

sněhulácký bál 1V sobotu 2. března 2019 se konal v Kulturním domě Suchohrdly Sněhulácký bál. Sál se zimní výzdobou zaplnili  nejen sněhuláci, ale i ledové královny, Eskymáci, sněhové vločky, lední medvědi, andělé….

O zábavu se postaral kejklíř Jonáš, který předvedl dětem nejen žonglování, ale po celé odpoledne děti i rodiče bavil veselým vystoupením. Hudební doprovod zajistil DJ Izzy Cuper. Atmosféru zpříjemnil  maskot sněhulák a všichni organizátoři akce ve svých kostýmech.

Na závěr programu byla připravena opravdu bohatá tombola. První výhrou byla koloběžka, kterou věnovala Základní škola Suchohrdly.  Za dary do tomboly děkujeme všem sponzorům: ZŠ Suchohrdly, MŠ Suchohrdly, Italská restaurace Kantorovi, Pretty papers, naši hasiči, Hospůdka u Boba, Cukrářská výroba Bajo Ing. Věra Brančová, Český svaz žen, OG Optik, Mobytex, Adfors Saint gobain, Kinderwelt, Cyklo Kučera, s.r.o Znojmo, BOWLING SPORT BAR, dokončovací stavební práce Roman Vítámvás, rodičům žáků ZŠ Suchohrdly.

Doufáme, že malým i velkým návštěvníkům se karneval líbil a budeme se snažit aby příští rok byl opět tak zdařilý!

Poděkování za přípravu a realizaci zaslouží všichni, kteří pomohli karneval uspořádat. Děkuji členům kulturní komise a všem kteří pomohli při úklidu po skončení akce. Velkou odměnou nám je radost dětí a pěkně strávené odpoledne.

foto zde

Obec Suchohrdly