Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

CIMG5010Máme 27. března a to znamená, že maškarní ples na téma „vodní svět“ je za námi.
Letos se ples konal poněkud později, a přes počáteční nejistotu, zda se děti vůbec dočkají, se jej podařilo uskutečnit. A tak v sobotu 25. března vyplulo na moře spousty pirátů. Loď doprovazely vodní víly, také mládě kosatky a žraloka i několik vodníků a vodníčků. Zabloudilo nám sem i několik zástupců z říše hmyzu a dokonce nás pocítil návštěvou i Kapitán Amerika.
Během odpoledne si masky mohly zatancovat, zasoutěžit a nakoupit i losy do tomboly.
Odměnou za hry byly tentokrát barevné lístečky, které si mohly směnit za drobnosti v našem obchůdku. Výher v tombole, do které přispěli: Obec Suchohrdly, Znora, Svaz žen, Cyklo Kučera. Dále pak: pan starosta Paul, Kuchařovi, Vágnerovi a p. Brančová zajistila se svými studenty pěkné dortíky, byla spousta. Bohužel, i přesto někomu štěstí nepřálo.
I tak věřím, že pro všechny zúčastněné to bylo příjemné strávené odpoledne, i když ne všem, jsme se možná zavděčili. Možná zaznějí i slova kritiky, ale buďte shovívaví. Ono není jednoduché všechno připravit, včetně dekorací, které zabraly spoustu hodin.
A tak chci tímto vyslovit poděkování všem, kteří se věnovali celé přípravě akce a postarali se o její zdárný průběh.

Obec Suchohrdly

Těšetická 114, 669 02 Suchohrdly