Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

logo
Facebook

Menu

ahoj prazdniny 409 20160907 1258264511

Akce Ahoj prázdniny letos proběhla pod záštitou Obecního úřadu a kulturní komise a uskutečnila se v netypickém termínu, až 3. září. Nebyla to ale špatná volba, protože počasí bylo jako na objednávku... Ahoj prázdniny se staly takovou pomyslnou tečkou za létem, za prázdninovým časem.

Po maratonu příprav se návštěvníci mohli těšit na pestrý program: kromě soutěží na stanovištích na ulici Pálavská ( sportovní dovednosti – firma JIKY, zdravověda – MUDr. Růžička, požární výcvik – Sbor dobrovolných hasičů Suchohrdly), mohli malí navštěvníci vyzkoušet opičí dráhu a střelbu ze vzduchových pistolí a luku. Na kurtech vedle OÚ si mohli také zajezdit na vozítkách firmy Cyklo Kučera. Tým zaměstnanců kosmetického salonu Belle Donne zkrášloval děti malovaním na obličej, pan masér prováděl zájemcům zkrácené masáže různých partií těla. Chlapi si mohli vyzkoušet ve stánku firmy Sareba chlapské soutěže – zatloukání hřebíků apod. a okouknout nové modely ze stáje Renaultu a Dacie. Celý den byla návštěvníkům k dispozici vysokozdvižná plošina, ze které se mohli zájemci „ pořádně rozhlédnout“. Mezi hlavní body programu patřilo divadlo Aduši a Dáši – žen s nejdelšíma nohama, bubnování malých bubeníků ze Znojma a degustace vín firmy Ampelos, kterou vedl znalec – MUDr. Růžička. Losování tomboly je také již každoroční tradicí. Nechyběl ani náš „kafe bar“ Gábiny a Lenky s máslovými trubičkami z Přímětic, stánek s občerstvením Bohunky, Rýši a Tomáše s uzeninami z Prosiměřic a Znojemských pivem. Při závěrečném účtování jsme spočítali, že této akce se zúčastnilo 150 platících dospělých + 2 neplatičky (paní D.H. a paní A.R.) a 150 dětí.

A poslední pár vět mého článku bude patřit panu Liboru Veselému, který je „tatínkem“ celé akce. Bez něj by se Ahoj prázdniny před sedmi lety nezrodily, on vše do detailů promýšlí, objednává, organizuje... Díky patří také všem, co nám pomáhali, zadarmo a s úsměvem.

Za tým pořadatelů Ivana M.

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii zde

Kontakty

Obec Suchohrdly

Těšetická 114, 669 02 Suchohrdly

+420 515 225 690

info@obec-suchohrdly.cz

 

IČO: 67024645

DIČ: 67024645

Datová schránka: s3rbtwu

Číslo účtu: 1388476359/0800 u České spořitelny

Odkazy

ms

zs

hasici

prace

prace

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

jmk

pomona