Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

logo
Facebook

Menu

DSC 1500K letošnímu Mezinárodnímu dni dětí připravila Kk naší obce hned dvě akce. Na 28. května byl naplánovaný autobusový výlet do ZOO Jihlava, kde měly děti prožít příjemný den se zvířátky a užít si perfektní zábavu v krásném dětském parku plném atrakcí. Bohužel, kvůli malému počtu zájemců musel být tento výlet zrušený.

Hlavní oslava MDD, která se konala v neděli 5. června odpoledne na fotbalovém hřišti, se naštěstí vyvedla na jedničku. Děti svůj velký svátek oslavily aktivně a s nadšením plnily připravené úkoly na celkem devíti stanovištích. Jejich dovednost, snaha i odvaha byla odměněna malým balíčkem dobrůtek, limonádou a zmrzlinou. V letošním roce na děti čekalo hned několik překvapení.

 

Především kluci ocenili možnost zastřílet si nejenom ze vzduchovky, ale i z paintballových a airsoftových zbraní. Menší dětičky okukovaly lovecké pejsky a zařádily si v nafukovacím hradu. Děvčata zase využila možnost vyzkoušet si bubnování se skupinou dětí pod vedením Marcely Jelínkové, která nám zpestřila odpoledne svými ukázkami. Atraktivní novinkou byla možnost jízdy na Segway (kozonožkách) s řídítky i bez řídítek. Této příležitosti využily nejenom děti, ale i někteří odvážní rodiče.

Pořadatelé na všech stanovištích se za celé odpoledne nestihli ani na chvíli zastavit. Dětí přišlo skoro na dvě stovky a to už je pořádný nářez! Ale ty dětské úsměvy a spokojenost stojí za to.

Na závěr letošní oslavy proběhlo ještě slosování všech odevzdaných soutěžních lístků a pět dětí si odneslo pěknou památku na příjemně strávené odpoledne v podobě věcné výhry, které do tomboly věnovali sponzoři a obec Suchohrdly.

  1. cena – plavba lodí Poseidon na Vranovské přehradě pro čtyřčlennou rodinu – věnovala ERA – výherce Kubík Šafář
  2. cena – velká stříkací pistole na vodu – věnovala obec – výherce Michalka Kochová
  3. cena – nafukovací delfín – věnovala obec – výherce Natálka Sýkorová
  4. cena – 5 litrů jablečného moštu – věnoval Rynek Těšetice + nafukovací kruh – věnovala obec – výherce Lucinka Kantorová
  5. cena – 5 litrů jablečného moštu – věnoval Rynek Těšetice + pěnová žížala do vody – věnovala obec – výherce Adélka Rožnovská.

Oslavu MDD ukončily děti společným ZDAR, ZDAR, ZDAR!  A teď už se jen můžeme těšit na další rok a nová překvapení.

Moc děkujeme všem spolupořadatelům a sponzorům, kteří se akce zúčastnili a přispěli k jejímu průběhu, kterými jsou především ERA Reality, Rynek Těšetice, Roman Janák (občerstvení), Česká obec, Portals-on s. r. o. (přibližovala), Akceznojmo.cz (pantball, bubínky), Libor Veselý a samozřejmě hasiči, fotbalisti a myslivci naší obce.

Za Kk Marcela Paulová

Více fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde.

 

Kontakty

Obec Suchohrdly

Těšetická 114, 669 02 Suchohrdly

+420 515 225 690

info@obec-suchohrdly.cz

 

IČO: 67024645

DIČ: 67024645

Datová schránka: s3rbtwu

Číslo účtu: 1388476359/0800 u České spořitelny

Odkazy

ms

zs

hasici

prace

prace

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

jmk

pomona