Obec Suchohrdly

Telefon+420 515 225 690

Emailinfo@obec-suchohrdly.cz

logo
Facebook

Menu

masopust 2016 8 20160204 1922073167Poslední lednový víkend se v naší obci nesl v duchu masopustních oslav. Masopustní průvod maškar, o který se již tradičně postarali naši dobrovolní hasiči s mladými fotbalisty, procházel za doprovodu hudby během sobotního dne celou obcí. Všichni občané, kteří se neostýchali maškarám otevřít a případně si i připít na zdraví malou štamprdličkou, byli srdečně zváni na večerní masopustní zábavu pro dospělé a nedělní maškarní ples pro děti. 

Zdatní účastníci masopustního průvodu se sešli nakonec i večer v Kulturním domě na masopustní zábavě, což je nutné po tak namáhavém dni skutečně ocenit. Je jen škoda, že snaha pořadatelů této akce není odměněna větší účastí ze strany občanů. Děkujeme všem, kteří přispěli do masopustní kasičky a všem, kdo se večerní akce zúčastnili.

Masopustní veselice pokračovala v neděli odpoledne, které bylo vyhrazené pro naše malé občánky. V krásně vyzdobeném sále Kulturního domu se sešlo tolik dětí s rodiči, že sál doslova praskal ve švech. Kulturní komise obce Suchohrdly připravila pro děti zábavný program plný her, tance, písniček, odměn a tomboly. Děti si to opravdu užívaly a za doprovodu kašpařice Jany a jejích pomocnic s nadšením plnily všechny zábavné úkoly. Akce se vydařila a snad všichni odcházeli domů s pocitem pěkně stráveného odpoledne.

Pořadatelé tohoto masopustního víkendu děkují tímto sponzorům a všem, kteří přispěli k vydařenému průběhu akcí, a to spol. POMONA za jablíčka do tomboly, Světlaně Smejkalové za upečení nádherných klaunských dortů, členkám Svazu žen za upečení malého občerstvení pro všechny účastníky maškarního plesu, Tomáši Bulínovi za diskotékový doprovod, malé kapele spolu se suchohrdelským rodákem Vilémem Věrným za hudební doprovod průvodu, Lence Kuchařové za perfektní výzdobu sálu, slečnám asistentkám, a také všem rodičům dětí MŠ a ZŠ, kteří přispěli dárečky do tomboly.

Za Kk Marcela Paulová

Více fotografií najdete zde.

Kontakty

Obec Suchohrdly

Těšetická 114, 669 02 Suchohrdly

+420 515 225 690

info@obec-suchohrdly.cz

 

IČO: 67024645

DIČ: 67024645

Datová schránka: s3rbtwu

Číslo účtu: 1388476359/0800 u České spořitelny

Odkazy

ms

zs

hasici

prace

prace

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

jmk

pomona